Serwis Samochodowy

car2

yay-6858998

KOMPLEKSOWA MECHANIKA

Nasz warsztat zajmuje się naprawą i wyminą elementów zawieszenia, układu kierowniczego, układu napędowego, układu hamulcowego i układu wydechowego. Dbamy o konserwacje podwozia i prawidłowe działanie elementów nadwozia samochodu.

 

WYMIANA PŁYNÓW W AUCIE

Kompleksowa wymiana wszystkich płynów eksploatacyjnych: Płynu w układzie chłodzenia, Oleju silnikowego, Oleju w Manualnych i Automatycznych Skrzyniach Biegów, Płynu Hamulcowego, Płynu w Układach Wspomagania. Przy zakupie oleju silnikowego wymiana gratis.

 

KLIMATYZACJA

Serwis układów klimatyzacji, napełniamy układy środkiem R134A. Usuwamy powstałe nieszczelności i sprawdzamy je za pomocą azotu. W naszym warsztacie serwisujemy sprężarki klimatyzacji. Wentylacje i środek auta odgrzybiamy za pomocą Ozonu.

 

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Odczyt, kasowanie i kompleksowa diagnostyka usterek elektroniki, wykonana na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym, umożliwia znalezienie problemu w silniku i innych podzespołach pojazdu.

 

NAPRAWA SILNIKÓW

Remonty kapitalne silników benzynowych i diesla, wymiana rozrządów, wymiana osprzętu silnika, serwis układów paliwowych, wymiana turbosprężarek.

 

Dobry mechanik! Czyli atuty naszego warsztatu!

  • Zawsze rzetelna i uczciwa naprawa Twojego auta
  • Kiedy pytasz zawsze staramy się odpowiedzieć i wyjaśnić zawiłości mechaniki samochodowej
  • Dotrzymujemy ustalonych terminów naprawy auta
  • Montujemy sprawdzone i dobrej jakości części zamienne
  • Kładziemy wysoki nacisk na ciągły rozwój warsztatu jak i umiejętności naszych mechaników, by nasze usługi zawsze były na najwyższym poziomie
  • Nie ściemniamy, zawsze rzetelna diagnoza i naprawa samochodów
  • Chcesz zobaczyć, my pokażemy części jakie wymieniliśmy w Twoim aucie